orthos logo


Początek firmy sięga 1985 roku, kiedy to prowadziliśmy działalność handlową, łącząc ją z pracą w Szpitalu Powiatowym w Sokołowie Podlaskim. W roku 2003 firma ukierunkowała się na działalność w branży medycznej, otwierając swój pierwszy Sklep Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego w Sokołowie Podlaskim pod nazwą ORTHOS. Jednocześnie firma świadczyła usługi rehabilitacyjne w domu pacjenta. W 2005 roku pod szyldem ORTHOS utworzony został kolejny sklep medyczny w Siemiatyczach, a w 2015 roku w Węgrowie.

W 2012 roku nasza firma otworzyła Centrum Rehabilitacji, wyposażając je w najnowocześniejszy sprzęt z zakresu fizjoterapii. W 2019 roku Centrum Rehabilitacji zostało przemianowane na Centrum Medyczne ORTHOS, a w naszej ofercie pojawiła się możliwość konsultacji z lekarzami specjalistami, wprowadziliśmy usługę komputerowego badania stóp oraz wykonania wkładek ortopedycznych 3D.

Sklepy medyczne ORTHOS posiadają umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia dającą prawo realizacji zleceń na zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze z terenu całego kraju. Nasza oferta oparta jest o analizę potrzeb pacjentów, jakość towarów, skuteczność działania i obejmuje produkty wiodących firm na rynku polskim i zagranicznym. Naszym priorytetem jest dostarczanie najskuteczniejszych rozwiązań z zakresu profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji i ortopedii.

W oparciu o zespół doświadczonych fizjoterapeutów gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego produktu w sklepach medycznych, jak również fachowe prowadzenie rehabilitacji.